hcbbss@atlas.cz

RECEPCE HOTELU

00420 778 749 487

Mladší žáci a starší žáci doma bodovali

ha logo 100x100V předehrávce ve středu 4.3.2015 mladší a starší žáci přivítali na domácím ledě hráče z HC Bobři Valašské Meziříčí, kteří jsou na předních místech v tabulce.

Mladší žáci po třech porážkách zabrali a znova ukázali svou sílu . Hned od začátku bylo na našich hráčích vidět, že by chtěli konečně zase naplno bodovat a soupeře přehrávali ve všech směrech, ale bohužel se nedařilo hostujícího brankaře překonat, až se to podařilo Jirkovi Macháčovi střelou mezi betony. Náš tlak se nadále zvyšoval, ale branky nepřicházely. Chvilkové nedůslednosti naší obrany dokázali hosté využít a  srovnat lehkou střelou na 1:1. Ve druhé třetině jsme trochu soupeři umožnili, aby se dostal více do
hry, ale branku nevstřelil. A tak se vydal ukázat našim útočníkům náš obránce Adam Latkoczy jak se má útočit, vyměnil si dvakrát puk a sám zakončil 2:1. Do konce druhé třetiny se již nic nestalo a tak přišla třetí třetina a náš nástup. Díky třem brankám, které vstřelili, nejprve po střele Jirky Macháče dorazil Martin Janíček 3:1, potom našel volného hráče před brankou opět Jirka Macháč a Marek Súkeník se nemýlil 4:1, když skóre nakonec zakončil po přihrávce Adama Latkoczyho kličkou a bekhendovou střelou mezi
nohy Jirka Macháč 5:1, jsme zápas rozhodli a radovali se z vítězství 5:1. Naše hráče čekají ještě poslední dva zápasy sezony a to hned v sobotu 7.3.2015 na domácím ledě proti VHK Vsetínu a 21.3.2015 na hřišti Uherského Brodu.

HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)

Branky: Jirka Macháč 2, Martin Janíček, Adam Latkoczy a Marek Súkeník

Starší žáky čekal rovněž velmi těžký a hlavně důležitý zápas se stejným soupeřem. Pokud by naši hráči zvítězili a potvrdili tak svou celosezónní formu, tak by se velmi blízko přiblížili i celkovému vítězství v soutěži. Do zápasu vletěli úplně naplno a postupně ještě přidávali, aby nenechali nic náhodě a rozhodli o svém triumfu již dnes. Zpočátku byl zápas napínavý a vyrovnaný, ale s postupem času se ukázala síla našeho týmu a svou bojovností dokázali zápas vyhrát 7:4 a s největší pravděpodobností se již dnes stali
vítězi ligy starších žáků Zlínského kraje. Na oficiální výsledky si ještě chvilku počkáme, ale kluci se již dnes radovali. Všem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci našeho klubu a zároveň gratulace k historickému výsledku.

Kluky rovněž čekají ještě dva zápasy, ve kterých určitě nic nikomu nedarují a dohrají sezonu se vztyčenou hlavou a oba dva zápasy vyhrají. Nejprve hned v sobotu 7.3.2015 na domácím ledě s týmem VHK Vsetín a následně 15.3.2015 dohrávka v Uherském Ostrohu.

HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí  7:4